Praca w Niemczech przy produkcji maszyn Rolniczych

HVO Personalservice

Bawaria - Niemcy
Posted 2 Jahren ago

Niemiecka Firma HVO Personalservice zatrudni Lakierników, Mechaników, Mechatroników, Hydraulikow, oraz osoby z doświadczeniem w montażu.
Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Bawaria, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy + diety 20 euro na dzień
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na produkcji oraz montaż maszyn rolniczych
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat..B
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • stałe godziny
  • wolne soboty i niedziele
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie około 200-250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:
rekrutacja@hvo-personal.de z dopiskiem: „Niemcy praca przy produkcji maszyn rolniczych, imię i nazwisko

Job Features

Job CategoryPracownik produkcyjny