Monter-hydraulik

Umowa o pracę
Bawaria - Niemcy
Dodane 4 miesiące dni temu

Miejscowość: Bawaria, Niemcy

Zarobki: 1.700€-2.000€ m-c

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą prosimy o zapoznanie się z jej szczegółowym opisem i kontakt na adres mailowy podany w jej treści.

Obowiązki:

  • montowanie maszyn na hali produkcyjnej
  • montowanie podzespołów hydraulicznych na maszynie
  • wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • doświadczenie w wykonywanym zawodzie lub na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o prace
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wolne soboty i niedziele
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie około 200-300 euro m-c/os.

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

Cechy oferty pracy

StanowiskoMonter-hydraulik